Bezoek alleen op afspraak

Om je beter en sneller van dienst te zijn, werken wij uitsluitend op afspraak.

Afspraak maken (Deze link gaat naar een andere website)

Wijk- en dorpsraden

In de gemeente Land van Cuijk zijn wijk- en dorpsraden actief. Wil je bijvoorbeeld weten wat een wijk- of dorpsraad doet voor de leefbaarheid in jouw omgeving? Kijk dan op de website van jouw wijk- of dorpsraad of stuur ze een mailtje. Sommige wijk- of dorpsraden hebben geen website maar alleen een e-mailadres. Vragen stellen kun je dan via e-mail.

Beers

Dorpsraad Beers: dorpsraadbeers@gmail.com

Beugen

Stichting Dorpsraad Beugen: www.beugen.info (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad@beugen.info

Boxmeer

Cuijk

Escharen

Dorpsraad Escharen: https://esteren.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraadescharenezv@gmail.com

Gassel

Dorpsraad Gassel: www.dorpsraadgassel.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraadgassel@hotmail.com

Grave

Groeningen

Stichting Dorpsraad Groeningen: www.vierlingsbeek-groeningen.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraadgroeningen@hotmail.com

Haps

Dorpsraad Haps: www.haps-info.nl/dorpsraad (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraadhaps@gmail.com

Holthees

Stichting Dorpsraad Smakt-Holthees: www.smakt-holthees.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad@smakt-holthees.nl

Katwijk

Dorpsraad Katwijk: secretaris@inhetdorpkatwijk.nl

Landhorst

Vereniging Peelbelang Landhorst: https://peelbelang.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@peelbelang.nl

Langenboom

Stichting Dorpsraad Langenboom: www.dorpsraadlangenboom.nl (Deze link gaat naar een andere website): pamvogels@gmail.com

Ledeacker

Dorpsvereniging 't Leker: https://hetleker.nl (Deze link gaat naar een andere website): secretariaat@hetleker.nl

Linden

Dorpsraad Linden: www.grootlinden.nl (Deze link gaat naar een andere website)lindendorpsraad@gmail.com

Maashees

Stichting Dorpsraad Maashees: www.dorpsraadmaashees.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadmaashees.nl

Mill

Dorpsraad Mill: www.dorpsraadmill.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadmill.nl

Oeffelt

Stichting Dorpsraad Oeffelt: www.oeffelt.info (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadoeffelt.nl

Oploo

Dorpsraad Oploo: https://www.dorpsraadoploo.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadoploo.nl

Overloon

Stichting Dorpsraad Overloon: www.dorpsraadoverloon.nl (Deze link gaat naar een andere website): brievenbus@dorpsraadoverloon.nl

Rijkevoort

Stichting Dorpsraad Rijkevoort: dorpsraadrijkevoort@gmail.com

Sambeek

Stichting Dorpsraad Sambeek: www.sambeek.info (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad_sambeek@hotmail.com

Sint Agatha

Dorpsvereniging Sint. Agatha: https://agathaleeft.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@agathaleeft.nl

Sint Anthonis

Dorpsraad Sint Tunnis: www.dorpsraadsinttunnis.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadsinttunnis.nl

Sint Hubert

Dorpsraad Sint Hubert: www.dorpsraadsinthubert.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadsthubert.nl

Stevensbeek

Dorpsraad Stevensbeek: www.verenigingstevensbeek.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraadstevensbeek@gmail.com

Velp

Dorpsraad Velp: www.dorpsraadvelp.nl (Deze link gaat naar een andere website): info@dorpsraadvelp.nl

Vianen

Dorpsraad Vianen: Rob.van.etten@or-coach.nl

Vierlingsbeek

Stichting Dorpsraad Vierlingsbeek: www.vierlingsbeek-groeningen.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad-vierlingsbeek@vierlingsbeek-groeningen.nl

Vortum-Mullem

Stichting Dorpsraad Vortum-Mullem: https://dora.vortum-mullem.info (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad@vortum-mullem.info

Wanroij

Dorpsraad Wanroij: https://dorpsraadwanroij.nl (Deze link gaat naar een andere website): dorpsraad@wanroij.nu

Wilbertoord

Vereniging Wilbertoord: www.wilbertoordonline.nl (Deze link gaat naar een andere website): verenigingwilbertoord@gmail.com

Westerbeek

Dorpscoöperatie Samen 1 Westerbeek: www.samen1westerbeek.nl (Deze link gaat naar een andere website): Secretariaat@samen1westerbeek.nl