Bezoek alleen op afspraak

Om je beter en sneller van dienst te zijn, werken wij uitsluitend op afspraak.

Afspraak maken (Deze link gaat naar een andere website)

Nieuwe digitale nieuwsbrief Energiek Land van Cuijk

Geplaatst op dinsdag 6 september 2022

Vandaag brengen wij onze eerste digitale nieuwsbrief "Energiek" (Deze link gaat naar een andere website) uit. Deze nieuwsbrief is voor iedereen die meer wil weten over aardgasvrij, opwek duurzame elektriciteit, besparing en klimaatadaptatie.

We versturen de nieuwsbrief een keer in de 6 tot 8 weken. In de nieuwsbrief staan interviews en informatie over subsidies en activiteiten op het gebied van duurzaamheid binnen onze gemeente. Ook lees je meer over inwoners en organisaties die in onze gemeente actief bezig zijn met duurzaamheid.

Aanmelden of reageren?

Wil je je aanmelden voor deze nieuwsbrief, een reactie kwijt of heb je een vraag? Stuur ons dan een berichtje via de link onderaan de nieuwsbrief.