Informatie voor kiezers

Op deze pagina publiceren we informatie voor de kiezers.

Voor de aankomende activiteiten kunt u in onze agenda kijken. De nieuws en openbare bekendmakingen vindt u terug op één pagina.

Contactgegevens politieke partijen

Van de volgende partijen is bekend dat ze waarschijnlijk mee gaan doen aan de herindelingsverkiezingen op 24 november a.s. Wilt u contact opnemen met de politieke partijen, om bijv. informatie aan te bieden, dan kan dat via de voorzitters. Voor het aanbieden van informatie aan de partijen kunt zich ook wenden tot griffie@landvancuijk.nl. Dan zorgen wij dat de informatie bij de partijen komt en wordt deze ook op de website gepubliceerd.

In willekeurige volgorde:

50PLUS

Peter

Schut

voorzitter@50pluspartij.nl

ChristenUnie

Hetty

Egger-van Oppen

secretaris@landvancuijk.christenunie.nl

FVD

Joyce

 

Vastenhouw

joyce.vastenhouw@fvd.nl

Team Lokaal

Piet

van de

Koolwijk

piet.vd.koolwijk@ziggo.nl

SP

Johan

Koelman

Jbkoelman.sp@gmail.com

LPG

Jan

van

Thull

jvthull@gmail.com

Lijst Bart Theunissen

Bart

Theunissen

barttheunissencuijk@outlook.com

GroenLinks

Roos

Aben

roosaben@hotmail.com

PvdA

Léon

 

Kamps

l.kamps@outlook.com

D66

Hans

Kerskes

Hans@kerskes.com

CDA

Hans

Cranen

hanscranen@gmail.com

VVD

Ronald

Broeckhuysen

rvbroeckhuysen@gmail.com

Liberaal LVC

Hans

Sterken

Hans-sterken1@outlook.com

KEERPUNT (Samen standvastig vooruit)

Ben

 

Litjens

b-litjens@planet.nl

Contact

Met vragen over de organisatie van de verkiezingen kunt u terecht bij: verkiezingen@boxmeer.nl. Andere vragen kunt u stellen via griffie@landvancuijk.nl